Ayk Koleji Bursluluk Sınavı

Başarıyı hedefleyen tüm öğrencilerimiz sınava davetlidir. Başvuru için tıklayınız. Başvuru için tıklayınız.

İndirimli Fiyat İçin Bekleriz

Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Sn. Yalçın IŞIKYILDIZ ile Okulumuz Kurucularından Muhammed UĞUR’un yapmış olduğu protokol sonucunda Nilüfer Belediyesi çalışanları ve birinci derece yakınlarını indirimli fiyatlardan yararlanmak için kurumumuza bekleriz.

AYK Koleji Erken Kayıt Avantajlarını Kaçırmayın!

Özel Aykuşağı Koleji Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrencileri için başlatmış olduğu erken kayıt indiriminden yararlanmak için sizleri okulumuza bekleriz.

Karne Heyecanı

2018-2019 Eğitim Öğretim yılının 1.dönemini tamamladık. Öğrencilerimizin Başarı Belgeleri, Onur Belgeleri, Online Track İngilizce Başarı Belgeleri, İftihar Belgeleri, Deneme Sınavı Birincilerinin Başarı Belgeleri ve Kitap Kurdu Başarı Belgelerini taktim ettikten sonra döneme güzel bir kapanış yaptık. 2.döneme çok daha başarılı enerji dolu ve keyifli başlamak üzere kısa bir moladan sonra sevgili öğrencilerimizle yeniden bir arada olacağız.

“Meslek Eğitimi “ konulu bir seminer

Okulumuz öğrencilerine “Meslek Eğitimi “ konulu bir seminer verilerek hedef planlaması yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında etkili bir bilgilendirme semineri düzenlendi.

Bursluluk Sınavımıza yoğun ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederiz

Ayk Koleji’nde bursluluk sınavına katılan tüm öğrencilerimizi sonuç karnelerini almak ve Rehberlik servisimizin hazırlamış olduğu Test Çözme Teknikleri , Problem Tarama Envanteri veya Dikkat Ölçme Testlerine ücretsiz olarak katılmak üzere okulumuza davet ediyoruz.

Track Online İngilizce Sınavı

Okulumuz öğrencilerine digital ortamda track online ingilizce denemesi ile seviye ölçüm sınavı yapılıyor.

Robot-Ayk takımım projelerine devam edyor.

Öğrencilerimiz Robotik ve Kodlama dersinden aldıkları eğitim ile Akıllı Ev projesine başladılar. Arduino ve akıllı sensörler yardımı ile oluşturacakları akıllı ev bir çok işlemi kolaylaştıracak gibi.

İndirimli Fiyat İçin Bekleriz

Makine Mühendisleri Odası Birliği ile yapmış olduğumuz protokol sonucunda oda üyeleri ve birinci derece yakınlarını indirimli fiyatlardan yararlanmak için kurumumuza bekleriz.

Beslenme ve Hijyen Semineri

Okulumuz velilerinden Ceren Naz Köse’nin annesi Kükürtlü Aile Hekimliğinde görev yapan Sevda Hemşire öğrencilerimize ve velilerimize beslenme ve hijyen konulu bir eğitim vererek çocuklarımızı daha da bilinçlenmeleri konusunda , öğretmen ve velilerimizi ise bu konuda çocuklarımıza uygulamamız gereken adımlar konusunda çeşitli örneklerle bilgilendirdi. Çok faydalı ve başarılı geçen seminer için kendisine çok çokkk teşekkür ederiz.

BAŞVURU İÇİN SON 3 GÜN !

Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrencileri için düzenleyeceğimiz bursluluk sınavı 05 - 06 Ocak 2019 tarihinde okulumuzda gerçekleşecektir. Başarıyı hedefleyen tüm öğrencilerimiz sınava davetlidir. Başvuru için tıklayınız

İndirimli Fiyat İçin Bekleriz

Medicana Bursa Hastanesi ile karşılıklı olarak yapmış olduğumuz protokol ile hem velilerimiz hastahanenin fiyatlarından indirimli olarak faydalanacak hem de Medicana Hastanesi çalışanları ve 1.derece yakınları okulumuzda indirimli kayıt imkanlarından faydalanacak.

Uludağ Üniversitesi Öğrencilerine Eğitim

Okulumuz öğretmenlerinden Ergun Öztürk ve 7. Sınıf öğrencimiz Ezgi Gençelli, Uludağ Üniversitesi öğrencilerine Robotik ve Kodlama Eğitimi verdi. Öğretmenimize hem okulumuz adına verdiği eğitim için, hemde öğrencisine böyle bir tecrübeyi yaşatarak bizleri gururlandırdığı için teşekkür ederiz .

Veli Semineri

Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrenci velilerimiz ile 2018/2019 Eğitim Öğretim Dönemi 1. Veli Toplantımızı gerçekleştirdik. Okul Psikoloğumuz Sibel Ramazanoğlu’nun genel değerlendirme ve öğrenci durumları ile ilgili yaptığı görüşmenin ardından velilerimiz önce sınıf öğretmenleri ile daha sonra da branş öğretmenleri ile bireysel görüşmelerini tamamlayarak çok verimli ve keyifli bir toplantı gerçekleştirdi.

Kardeş Okul Projesi

Aykuşağı ailesi olarak Akhisar'da ki Kardeş Okulumuza kısa bir ziyarette bulunduk, eğlenceli bir gün geçirdik. Bizi kabul edip güler yüzlerinden mahrum bırakmadıkları için teşekkür ederiz.

İndirimli Fiyat İçin Bekleriz

Kurumsal Anlaşmalar kapsamında Burtom Tıp Merkezinin tüm şubeleri ile yapmış olduğumuz karşılıklı Protokol anlaşması ile velilerimizde tüm muayenelerde ekstra indirimlerden yararlanabilecektir. Ayrıca dönem içerisinde velilerimize ve öğrencilerimize talep ettikleri her konuda uzman doktorlar tarafından okulumuzda bilgilendirme seminerleri düzenlenecektir. Detaylı bilgi için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz...

Okulumuz Başkanlarını Seçti

Özel Ayk Koleji Ortaokulu ve Anadolu Lisesi, Okul Meclis Başkanlarını seçti. Başkan adaylarımızın yoğun çalışması sonrası tüm okul seçim heyecanını birlikte yaşadı. Genel seçim havasında geçen oylamada öğrencilerimiz "Demokrasi" kavramını yaşayarak deneyimlediler. Başkanlarımızla başarılar dileriz.

Extrempark Etkinliğini Gerçekleştirdik

Çok keyifli, eğlenceli, macera dolu unutulmayacak ve bir o kadar heyecanlı Pazar günü etkinliğinde velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte vakit geçirmenin tadına doyasıya vardık. Biz böylesine güzel insanların içinde olduğu kocaman bir aileyken, ne üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk, nede ulaşamayacağımız bir başarı yok

Aykuşağının Melekleri

11 Ekim’in bir bayram değil, bir mücadele günü olduğunun farkındalığını yaratmak adına bu özel günde en değerli varlığımız olan kızlarımıza, çocuklarımıza... barış ve güven içerisinde yaşayacakları bir gelecek sunmak en önemli görevimiz olmalıdır... Gülünce gözlerinde ışıklar saçan güzel kızlarımızın ve tüm kız çocuklarının ‘’Dünya Kız Çocukları Günü Kutlu Olsun’’

Yeni Dönem Açılışını Yaptık

2018-2019 Eğitim ve Öğretim dönemine kurucularımızın günün anlam ve önemini ifade eden konuşmalarının ardından, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayarak dolu dolu bir toplantı gerçekleştirdik. Ortaokul ve Anadolu Lisesi öğretmenlerimizin tecrübe dolu deneyimleri ile tanıştıktan sonra dönem içi planlarımız ve başarıya giden yolda hedeflerimizden bahsederek tüm velilerimizle keyifli bir günü tamamladık. Katılımlarını eksik etmeyen velilerimize çok teşekkür ederizç

Veli Toplantımızın Program Akışı

16.09.2018 tarihinde gerçekleşecek olan sene başı veli toplantımız için program akışı.