Aykuşağı Koleji, yeni neslin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte donatılmış, çağa ayak uyduran özel bir okuldur. Tüm alanlarda olduğu gibi eğitimde de değişimin olduğuna inanır ve uzman kadrosu ile eğitim hayatı boyunca ona göre hareket eder. Kısacası Endüstri 4.0 yani bir çok üretim teknolojilerini içinde barındıran bir sistem ile öğrencilerini hayata hazırlar.

  • Çağa ayak uyduran yeni bir eğitim sistemi uygular.
  • Teknolojik altyapısı sayesinde teorik bilgileri uygulamaya geçirme imkanı sağlar.
  • Yaşayarak öğrenme atölyeleriile öğrencilerini öz güveni yüksek bireyler olarak hayata hazırlar.
  • Uzman katılımlarının olduğu çeşitli etkinlikler ile öğrencilerin gelişimini yakından takip eder.
  • Ödev takip sistemi ile kontrollü bir eğitim hayatı sunar.
  • Merkezi lokasyonu ile ulaşıma kolaylık sağlar.
Birebir Eğitim Sistemi
Aykuşağı Koleji vermiş olduğu temel eğitimin yanı sıra öğrencilere birebir eğitim olanağı da sağlar. Haftalık yaptığı denemelerin sonucunda öğrencilerin eksik yanlarını doğru bir şekilde tespit ederek saatlik farklı derslerden birebir eğitim sağlar.
Koçluk Sistemi
Her bir öğretmen farklı sınıflardan sahip olduğu öğrencilerle arada bir özel etkinlikler yapıp, o öğrencilerin haftalık ödevlerinin kontrolünden, çözdüğü sorulardan ve okuduğu kitapların kotrol edilmesinden sorumlu olur ve sürekli veli ile iletişim halinde kalır.
Speaking Atölyesi
Vermiş olduğumuz temel İngilizce ve Almanca derslerinin yanı sıra okulumuz bünyesinde görev yapan yabancı öğretmenimizin önderliğinde sürekli ve sadece ingilizce konuşarak, etkinlikleri ingilizce yaparak, konuşma yeteneklerini geliştirirler.
15 Kişilik Sınıflar
Sınıflarımız, 15 kişilik butik sistem ile üçer sınıf olarak planlanmıştır. Butik konsept ile öğrencilerimizin bireysel gelişimi daha kısa periyodlarda ve daha rahat koşullarda değerlendirilir.